• 0 (232) 381 59 00
  • info@logiverseglobal.com
  • Karşıyaka/İzmir
HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

LOGIVERSE GLOBAL

Karayolu taşımacılığında uzman ekibimizle güvenli, sorunsuz ve zamanında teslimat sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve online takip teknolojisi ile gözünüz yollarda kalmasın. Zamanında, sorunsuz ve güvenli teslimat politikamıza uygun olarak, son model araçlar tercih ediyor, kalıcı işbirlikleri sağlıyor ve profesyonel sürücülerimizin periyodik eğitimlerini sürdürüyoruz…

Avrupa’nın birçok noktasına Komple ve Parsiyel olarak kesintisiz hizmet saglıyoruz.

LTL – Almanya-Belçika-Hollanda-İngiltere-Fransa-Polonya-İtalya

FTL- Almanya-Belçika-Hollanda-İngiltere-Fransa-Polonya-İtalya-Türki Devletler

AVRUPA'NIN HER NOKTASINDAYIZ

PROJE VE AGIR YÜK TAŞIMACILIĞI

 

LOGIVERSE GLOBAL 

 

Proje lojistiği gibi uzun soluklu, büyük çaplı, gayret ve özveri gerektiren bir alanda hizmet verebilmek için altyapımızı ve ekibimizi daima destekliyoruz. Özel projeler, kısa dönem için planlanabileceği gibi, uzun yıllar boyunca da sürebiliyor. Logiverse olarak bu bilinçle hareket ederek, motivasyonu yüksek, kendilerini sürekli geliştiren, meraklı, esnek ve eğitimli ekibimizle sizlere ihtiyacınız olduğu müddetçe destek verme garantisi sunuyoruz. Stratejik ortaklarımız, küresel ağımız ve bu ölçekteki projeleri hayata geçirmek konusundaki büyük tutkumuzla sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için 7/24 kesintisiz çalışıyoruz. Proje taşımacılığı yapan firmalar arasında fiyat politikamız ve hizmet kalitemizle her geçen gün daha da ayrıcalıklı bir noktaya taşınmaktan gurur duyuyoruz.

 

Ağır yük taşımacılığına ait uluslararası mevzuata hakim, teknolojik yenilikleri takip eden ve sürdürülebilir lojistik stratejileri sunan ekibimizle, endüstrisini geleceğe taşımak için büyük adımlar atmaya gönül vermiş tüm kurumların vizyonuna katma değer sağlıyoruz. Onlarla birlikte geleceği planlıyoruz.

 

Üretim koşul ve yöntemlerini şekillendirerek milyonların hayatlarına dokunacak çaptaki projelerinizde ihtiyaç duyacağınız ağır yük kargo hizmetlerini, rekabetçi fiyatlar, kusursuz bir takip sağlayan yapay zeka çözümleri ve güvenilir ekibimizle karşılıyoruz. Proje nakliyat planlamalarınızı ve operasyonlarınızı büyük resmi görerek kurguluyor, en başından son anına kadar projenin başında bulunuyor, tüm projelerin en küçük detaylarına bile en büyük özeni göstererek yaklaşıyor ve bu uzun maratonda her adımın önemini kavrayarak sizi sonuna kadar destekliyoruz.

 

Üretime güç katan ve katma değer yaratan tüm lojistik projelerinizin yönetiminde bize güvendiğiniz için teşekkür ediyor, birlikte üreteceğimiz proje taşımacılığı örneklerinin her geçen gün daha da artmasını diliyoruz.

ULUSLARARASI DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Uluslararası denizyolu taşımacılığı alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile en zor, en karmaşık görünen lojistik ihtiyaçlarınızı bile yaratıcı yaklaşımlarımızla, sorunsuz şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Dünyada denizyolu taşımacılığı konusundaki deneyimleri ile ön plana çıkan 3500’ün üzerindeki acentemiz ile birlikte, gemi taşımacılığı, depolama, dağıtım, gümrükleme, proje taşımacılığı konularında size geniş rota seçenekleri sunuyor ve denizyolu nakliye ihtiyaçlarınızı esnek ve üretim takviminize uygun çözümlerle karşılıyoruz.

WCA üyeliğimiz ve dünyanın en büyük armatörleri ile yaptığımız özel anlaşmalarla denizyolu kargo taşımacılığı, liman konteyner taşımacılığı, gemi kargo hizmeti gibi konulardaki tüm taleplerinize hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Yükünüzü, dünyanın tüm limanlarına güvenle ulaştırabilmek için denizyolu taşımacılığında kullanılan tüm belgeleri eksiksiz şekilde hazırlıyor, denizyolu taşımacılığı yapan firmalar arasındaki en uygun navlun fiyatlarını sunabilmek adına sektördeki tüm gücümüzü ve bağlantılarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Denizyolu Taşımacılığında Sunduğumuz Lojistik Servisler

  • Komple Konteyner Taşımaları – FCL
  • Parsiyel Konteyner Taşımaları – LCL
  • İthalat / İhracat Konsolidasyon Servisi
  • Limandan limana / kapıdan kapıya / depodan depoya taşımalar
  • Kombine taşımalar
  • Üçüncü ülkeler arası taşımalar (cross trade)

Amacımız her zaman ihtiyacınızı doğru saptayıp, size en uygun ve en ekonomik çözüm yolunu üretmek. Bu sebeple ürün özelliklerinize bağlı olarak farklı konteyner seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Uluslararası denizyolu taşımacılığında kullanılan sistemlere göre, yükünüzün tamamı bir konteyneri dolduracak şekilde olduğunda FCL (Full Container Load – Komple Konteyner Yükü), yükünüz tüm konteyneri doldurmayıp, diğer müşterilerle paylaşmanızı gerektirdiğinde ise LCL (Less-Than-Container Load – Parsiyel Konteyner Yükü) seçenekleri kullanılabilmektedir. LOGIVERSE Lojistik olarak biz de ürün yapınıza en uygun çözümü geliştirerek, sizlere hem FCL hem de LCL taşıma hizmetini kusursuz şekilde sağlamaktayız.

Ayrıca, sektörünüze özel üretim takvimlerini, güvenlik koşullarını, yasal gereklilikleri ve kalite standartlarını araştırıp, bu konular kapsamında yapılması gerekenleri dikkate alarak sadece size özel planlamalar yapmakta; limandan limana, kapıdan kapıya, depodan depoya taşıma hizmetlerimizle üretim modelinize uygun çözümleri sizlere sunmaktayız.

Denizyolu’nda Tramp ve Liner Taşımacılık

Denizyolu lojistiğinde kullanılan bir diğer taşımacılık stili de Tramp ve Liner Taşımacılık yöntemleridir. LOGIVERSE Lojistik olarak her iki kapsamda da hizmet sağladığımız bu stillerden Tramp, iki liman arasında yapılan ve belirli bir tarihi olmayan taşımacılığın tanımıdır. Bu tür denizyolu taşımacılığında yükün varlığı esastır. Geminin tamamını kaplayan kömür, petrol, maden gibi yükler bir limandan diğerine taşınarak lojistiği sağlanır. Liner Taşımacılık’ta ise aslolan yük değil, hizmet yapısıdır. Konteyner taşımacılığı bu kapsam içerisinde yer alır. Gemilerin kalkış, varış tarihlerinin, aktarma yapılacak limanların önceden belirlendiği bu stilde planlama yapmak gerekmektedir. Gemiler her şeyin önceden belli olduğu tarihlerde limanlara giriş yaparlar ve yükler, her detayı önceden bilinerek ve planlanarak taşıyıcı firmaya aktarılır.

Denizyolu taşımacılığı alanındaki tüm ihtiyacınızı profesyonel ekibimizle çözmenin konforunu yaşamak istiyorsanız sizlere destek olmak için her zaman yanınızdayız.

ULUSLARARASI KİŞİSEL EŞYA TAŞIMACILIĞI

Kişisel eşyalarınızı Türkiye’den dünyanın herhangi bir noktasına ya da dünyanın herhangi bir noktasından Türkiye’ye ulaştırabilmeniz için Güntaş ekibi olarak yanınızdayız. İyi derecede yabancı dil bilgisine sahip, uluslararası mevzuata hakim ekibimizle, kişisel eşyalarınızı gümrükleme ve paketleme servisleri de dahil olmak üzere istediğiniz noktaya güvenle ulaştırıyoruz.

Lojistik süreçlerin her aşamasında ticari ortağınız olmak kadar, uluslararası zati eşya taşımacılığı konusunda da en güvenilir çözüm ortağınız olabilmek bizim için çok değerli. Hayatınızın en önemli dönüm noktalarında uluslararası ev eşyası nakliye sürecinizi en huzurlu ve hesaplı biçimde yaşamanız için küresel ağımızla yanınızdayız. Amacımız, yeni adresinize ulaştığınızda kendinizi evinizde hissettirecek tüm eşyalarınızın da sizinle birlikte olmasını sağlamak. Üstelik sadece eşyalarınız değil, minik dostlarınız da bizimle güvende. Hayatınızı paylaştığınız ev hayvanlarınızı uluslararası gümrükleme kanunlarına uygun biçimde, güvenli ve konforlu şekilde yeni yaşamınızda size eşlik etmeleri için sizlerle buluşturuyoruz.

Evinizi yanınızda götüremediğiniz maceralarınız için de ev eşyası depolama hizmetlerimiz sizinle. Gözünüz arkada kalmadan, kuş kadar hafif yol almanızı sağlayacak bu akılcı hizmet için detayları bize bildirmeniz yeterli. LOGIVERSE uzman ekibi her zaman olduğu gibi ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayacak en ekonomik çözüm önerileri ile yanınızda olacak. Kullanmayacağınız kıymetli ev eşyalarınız, siz dünyayı keşfederken bizimle daima güvende kalacak ve biz yine, hayatı özgürce keşfederken yüzünüzde oluşacak gülümsemeyi görmek için çalışacağız.

Yurt dışı zati eşya taşımacılığı konusundaki tüm endişelerinizi rahatlıkla bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü küçük ya da büyük ölçekli, hacmi ne olursa olsun tüm uluslararası zati eşya taşımalarınızda sizlere tecrübemizle yol göstermeye devam edeceğiz. Bu sayede tâbi olmadığınız gümrük masraflarına maruz kalmadan, güvenli, hesaplı ve yasalara uygun biçimde eşyalarınızın nakliyesi bize ait olurken, size sadece dünyanın dört bir yanını keşfetmenin mutluluğunu yaşamak kalacak.

Kişisel nakliye ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde çözüme kavuşturmanız için her zaman yanınızdayız. Uzmanlığımız dahilindeki küresel gücümüzü sizin hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

× Bize Yazın